Estetska i korektivna dermatologija lica i tijela

ANTI-AGE ZA SVAKU ŽIVOTNU DOB

Estetska dermatologija pruža brojne mogućnosti za postizanje ljepšeg i zdravijeg izgleda kože i to u bilo kojoj životnoj dobi. Svaka dob zahtijeva i specifične estetsko-dermatološke tretmane, no smisao ljepote ostaje isti – isticanje prirodnog potencijala osvježene i revitalizirane kože.

Svaka životna dob podrazumijeva odgovarajuću njegu prema tipu, ali i stanju kože te njenim specifičnostima.

Do 20. godine najčešći su problem akne, koje se danas mogu riješiti već u nekoliko mjeseci liječenja.

Od 20. do 30. godine javljaju se prvi simptomi starenja kože te su nužni preventivni tretmani, od baby BOTOXA do kombinacije mikrodermoabrazije, mezoterapije, kemijskih pilinga i endermoloških tretmana LPG lift 6 za lice te LPG Cellu M 6 za tijelo.

Od 30. do 40. godine počinje gubitak volumena i bore su sve vidljivije, stoga se kombiniraju hijaluronski fileri, BOTOX i PIXEL radiofrekvencijski tretmani.

Poslije 50. godine bore su sve dublje i dolazi do sve većeg gubitka volumena, stoga se preporučuju hijaluronski fileri veće gustoće i BOTOX u kombinaciji s ostalim tretmanima namijenjenima vraćanju tonusa kože.✫