Pravila privatnosti i zaštite osobnih podataka

Izjava o davanju suglasnosti za obradu osobnih podataka

Prihvaćanjem ove izjave svojom voljom dajete izričitu privolu za prikupljanje i obradu Vaših osobnih podataka koje ste unijeli putem obrasca na internet stranicama Poliklinike Nola. Podatke dajete u svrhu koja je izričito navedena na obrascima za kontakt i prijavu na internet sjedištu, konkretno za potrebe izvršavanja Vašeg zahtjeva o povratnom kontaktiranju te pružanju usluge.

Vašim će se osobnim podacima postupati sukladno Zakonu o zaštiti osobnih podataka uz primjenu odgovarajućih tehničkih i sigurnosnih mjera zaštite osobnih podataka od neovlaštenog pristupa, zlouporabe, otkrivanja, gubitka ili uništenja.

Poliklinika Nola će pristup i priopćavanje osobnih podataka dozvoliti samo onim svojim zaposlenicima kojima su potrebni radi provedbe njihovih poslovnih aktivnosti, a trećim osobama samo u slučajevima koji su izričito propisani zakonom.

Korisnik ima pravo od Poliklinike Nola ishoditi promjenu ili brisanje osobnih podataka koji se na njega odnose, a Poliklinika Nola ima obvezu izmijeniti ili obrisati osobne podatke bez nepotrebnog odgađanja, osim u slučaju da postoji zakonska obveza čuvanja navedenih podataka, legitimni interes te osnova za ostvarenje Korisnikovih zakonskih prava.

Zahtjev za brisanjem podataka dostavit će se mailom na adresu info@poliklinika-nola.hr.

Pravila privatnosti

Poliklinika Nola prati statističku posjećenost svojih stranica radi dobivanja nužnih informacija o privlačnosti i uspješnosti istih, poboljšanja korisničkog iskustva, oglašavanje te radi kvalitetnijeg pružanja svojih usluga.